me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

6.kapitola - Jak na Beth

15. září 2010 v 19:34 | Lexie |  Jiná realita
Hodně opožděná (Bonbooonek ji tam měl o dost dřív). Sand nevadí. Nám se tahle kapitola líbí, tak snad bude i vám. Nic dalšího psát snda ani nebudu. Vaše oblíbené autorky Lexie, Bonbooonek a Betty:)
P.S.: Nedokážete uvěřit kolik práce zabere vložit tam to oblečení a dárky, tak si toho važte:)


Po Deedeině návratu zůstali ještě hodnou chvíli všichni vzhůru a rozebírali události uplynulého večera. Okolo druhé hodiny ranní se vrátil James, nadšeně Deede pogratuloval a vyjádřil svůj údiv nad tím, že se ho nezbavila už dávno. Ta ho setřela pohledem stylu 'Ty-máš-co-říkat' a James jen zvedl ruce v obraném gestu a vyběhl nahoru do ložnice. Spát šli asi ve tři hodiny a Beth celou noc přemýšlela nad Alovým velmi zvláštním chování. Zdálo se, jako by ho někdo praštil pánví po hlavě. Hlavním podezřelým za tenhle jeho stav se stala Bab.

Páteční ráno bylo netypicky klidné. Všichni se divili, že se Deede usmívá - mysleli si, že bude z rozchodu s Danielem pěkně zdrcená. Jakmile ale Daniel dorazil do Velké síně pochopili. Vlasy měl totiž obarvené na růžovou a tyrkysovou barvu a celé síň lehla smíchem (včetně profesorů). Nejvíce se ovšem bavil profesor Sommers, který Daniela (jako většina školy) vážně neměl v oblibě. Deede se totiž kamarádům nesvěřila, že před odchodem z oslavy zaslechla Danielovi kumpány, jak mu připomínají, co bude muset udělat. Zaručilo jí to tedy celý den spokojenosti. Při hodině lektvarů Deede dokonce poprvé slavila úspěch (nejspíš proto, že se na hodině soustředila a nečuměla na Daniela).
Albus se snažil řídit radami Bab, ale trochu je přeháněl, takže se ho všichni ptali jestli je v pořádku.
***
"Tak to na toho bubáka zkusíme znova. Downeyová soustřeďte se!" Sommersovi pomalu ale jistě docházela trpělivost.
"Co?" zeptala se Bab, když obě zvedly hlavu. Tentokrát to ale nebylo na ni.
"Myslím vaši sestru." Nerudnost z té věty přímo sálala. Beth zrudla a otočila se ke krabici od bot, ze které se za chvíli vyplazil slimák velikosti menšího auta. Beth měla co dělat, aby nevykřikla.
"R…riddikulus!" Marně se snažila zamaskovat to, že se jí třásl hlas. Sommers jen otráveně protočil oči a s nadějným výrazem se otočil na její dvojče. Bab polkla a zadívala se na slimáka (bubáka), který se v tu chvíli proměnil v mrtvou Beth, potom v Deede a postupně střídal členy její rodiny a kamarády. Bab se oklepala, napřáhla hůlku a vykřikla: "RIDDIKULUS!" Bubák se rozprsknul a Bab si oddychla.
"Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale dobrá práce Downeyová," pochválil ji Sommers. Bab se na něj mdle usmála. Ještě když vycházeli ze třídy, vypadala, jako by jí bylo špatně od žaludku.

"Ty nebudeš jíst?" Zeptal se Al při obědě. Bab zakroutila hlavou a znechuceně si měřila řízek, který měl
na svém talíři. Ona sama se nimrala v zeleninovém salátu.
"Co jí je?" gestikuloval nechápavě Albus na Huga s Beth. Beth se to nechtělo vysvětlovat, takže nad tím jen mávla rukou.

***
Deede panikařila. Ples už pro ni nebyl taková událost, jako kdyby tam šla s Danielem, ale přesto se chtěla vyfiknout, aby vedle Ala vypadala co nejlépe. V duchu děkovala Beth, že jí před rokem naučila nosit šaty bez jejích oblíbených džínů pod nimi, takže se cítila dobře, i v těch, které jí Bab vybrala. Nejvíce řešila doplňky. S těmi jí (opět) pomáhaly její sestry. Beth vypadala v pohodě, zato Bab se tvářila stejně jako u oběda. Oblečení Bab vypadalo ve srovnání s jejím obličejem jako špatný vtip. Džíny a tričko se smajlíkem vysoce kontrastovaly se zachmuřeným obličejem jejich majitelky.
Stejně jako Al a Rose Deede nevěděla, proč má dnes Bab tak špatnou náladu, neměla ale nervy nato z ní něco páčit, protože by to nepochybně vyvolalo hádku na další hodinu.
Nakonec jí Beth půjčila boty na vysokém klínu .
Po nejméně 3 hodinách práce vypadala Deede podle jejích představ (nedovolily jí totiž, aby se podívala do zrcadla) - díky moudré knize ('Účesy a make-up za vteřinku'), která patřila Rose, měla
ve vlasech drdol, ze kterého jí pramen natočených vlasů padal na rameno (a neuvěřitelně ji tím iritoval).
Na očích měla medové stíny a nehty nalakované lakem stejného odstínu.
"Tak už jdi prosím tě," pobídla ji Lily, když sledovala, jak byla Deede vynervovaná z toho pramenu a neustále se prohlížela v zrcadle.
"Musím počkat na Rose ne?" opáčila Deede. Její kamarádka pomoc k úpravám nepotřebovala. Byla zvyklá se líčit a složité účesy jí také nebyly cizí.
"V pořádku. Můžeš klidně jít," zasmála se Rose při pohledu na roztěkanou Deede.
"Proč si vlastně tak nervózní?" zeptala se jí podezřívavě Lily, "Vždyť Al je tvůj kamarád."
V tu chvíli se dvojčata začala smát. Deede na ně vrhla nasupený pohled.
"Počkat, to mně taky zajímá," zakřičela Rose zpoza skříně a následně se odtamtud vyřítila ve svém outfitu. Vypadala nádherně. Šaty měla v takové barvě, jako Deedeiny stíny.
Deede a Bab nechápaly, jak se na těch botách s půlmetrovými podpatky mohla normálně pohybovat, ale nic neříkaly (pro jistotu).
Deede se po úpravách podobala mnohem víc Rose než dvojčatům. Obě měly na hlavě stejný účes, který rozlišovala jen barva vlasů (u Rose světle zrzavá, a u Deede naopak tmavě, skoro až hnědá), pihy jim přes make-up prosvítaly jen lehce a styl šatů byl podobný. Dalo by se říct, že jsou jako sestry až na jejich rozdílné oči. Rose je měla jemňounce hnědé se zelným žíháním (podobné jako Bab), zato Deediny zářily nekonečnou modří. Bab a Beth se totiž podobaly spíše otci, zato Deede matce. Všichni stočili k Deede nechápavé pohledy, kromě jejích sester, přičemž po ní Bab vrhla i jeden soucitný.
"Ehm," začala, "No já…jaksi…ehm…neumim tancovat." Deede zčervenaly tváře a sklopila hlavu. Holky se chápavě rozesmály až na Rose, která byla zděšena z toho, že jí to neoznámila dřív - mohla ji to přece naučit.
"Deede, proč si to neřekla ?" zeptala se jí Lily nevěřícně.
"Bylo mi to trapný," pokrčila rameny.
***
"Sluší ti to," pochválil Al Deede, když sešla po schodech do Vstupní síně. Ta se jen usmála, protože věděla, že je to určené především Beth, která šla hned za ní.
"Tobě taky," odpověděly sestry unisono a potom se začaly smát. Bab jen protočila oči a doufala, že bude moc co nejdřív vypadnout.
"Deede." Šťouchla do ní Rose.
"Co se děje?" zeptala se jí Deede.
"Koukej na Sommerse."
"Kde?" Deede, Beth a Bab zvedly okamžitě hlavy. Deede proto, že ho měla prostě ráda, Beth připadal neskutečně sexy a Bab se sice líbil, ale ráda se mu posmívala.
"Vpravo od dveří," sykla Rose a nasměrovala jim hlavy oním směrem.
"Kdo to je?" zajímala se Beth.
"Jak to mam vědět. Tu blondýnu jsem v životě neviděla," odpověděla jí Rose při pohledu na dívku, která měla takové štěstí, že ji Sommers držel za ruku a oba se zamilovaně usmívali.
"Rose tady jsi," ozval se za nimi klučičí hlas, než některá z holek (kromě Deede) stačila projevit údiv nad tím, že se jejich profesor neusmívá svým obvyklým sarkastickým, cynickým či ironickým úsměvem, ale upřímným a láskyplným. Všechny se otočily a za sebou spatřily vysokého kluka s vlasy špinavě blond a milým úsměvem na tváři.
"Ahoj Ericu." Rose se rozzářila jako vánoční stromeček. Omluvně se na kamarádky podívala a ruku v ruce odešli.
"My už taky mizíme," řekla Bab a odvlekla svou setru od Ala, který se s ní pokoušel (jako vždy) flirtovat (nedařilo se mu to).
"Půjdeme?" Otočil se na Deede Albus a ta jen s úsměvem přijala nabízené rámě.
"Ale," zašeptala Deede, když se pomalu šinuli za ostatními páry do síně.
"No."
"Mam malinkatý problém."
"Copak?"
"Neumím tancovat." Po téhle větě Al vypukl smíchy.
"Díky za podporu," řekla uštěpačně Deede.
"Promiň, ale já…" Opět se začal smát. Deede otráveně protočila oči a mezitím se dostaly do síně.
"Počkej kam jdeš?" Al se na ni nevěřícně podíval, když zamířila k lavičkám.
"Kam asi. Jdu si sednout ne?" Deede se na něj dívala, jako by přiletěl z Marsu.
"Ani náhodou. Jdeme na parket," zasmál se.
"Blouzníš? Vždyť neumim ani krok."
"Neboj, já tě to naučim."
"Opovaž se." Albus jí už ale táhnul přímo do středu parketu.
"Albusi, okamžitě mě pusť!" Deede začínala panikařit a Alův svatouškovský úsměv jí vážně nepomáhal. Přitáhl si ji k sobě, dal jí ruku kolem pasu a ona rázem stála v postoji, kterého se vždy děsila.
"Jsem zvědavá, co řekneš mým sestrám až mě zabiješ," zasyčela Deede.
"Klid, to zvládneš." Hudba se rozezněla a oni se začali v jejím rytmu pohybovat. Bohužel Albus nepočítal s tím, že Deede je vážně úplné dřevo a za půl hodiny se málem váleli smíchy na podlaze, když omylem šlápla na dlouhé šaty Melissy a kus se jich utrhnul, čímž si zajistila několik minut Jamesovo nesmyslného žvatlání o tom, jak neumí tancovat, protože si byl jist, že tím na Melissu zapůsobí. Deede se také podařilo rozbít několik sklenic s vínem, vrazit do přítelkyně Sommerse - Ashley, jak se dozvěděli později.
***
"Deede, jak to děláš?" Díval se na ní nevěřícně Albus. Seděli na lavičce před hradem, kam se rozhodli zajít po dvou hodinách "tance". Každý držel v ruce máslový ležák.
"Co?"
"Jak to, že nezvládáš žádný tanec a ani po dvou hodinách jsem tě nic nedokázal naučit?"
"Asi jsi špatnej učitel." Šťouchla do něj Deede s úsměvem.
"Ale vážně?"
"Panebože co po mně všichni chcete!" rozčílila se Deede.
"No promiň." Al vypadal překvapeně.
"Je mi jenom čtrnáct a jeden chce, abych se s ním vyspala a druhej počítá s tim, že budu umět skvěle tancovat. Co přijde dál? Začne vás překvapovat, že nenosim podpatky?"
"Jak tě to napadlo?" zasmál se Al a Deede se k němu po chvíli přidala.
"Sama nevim, ale bylo to první, co mi přišlo do hlavy." Chvíli bylo ticho a oba se jen rozhlíželi po ztemnělých bradavicikých pozemcích.
"Pozor! Páreček na obzoru," varovala Ala šeptem Deede, když spatřila Jamese a Melissu, jak vyšli ven Vstupní bránou. Al ji popadl a odtáhl za keř, ze kterého na ně měli slušný výhled.
"Deede nehihňěj se! Uslyší nás," upozornil ji, když se při pohledu na Jamese a Melissu, kteří se k sobě stále víc přibližovali, začala trochu třást. Nejdřív si myslel, že je jí zima, ale potom si uvědomil, že jediný kdo se vždycky třese zimou je Bab. Po chvíli ale Melissa Jamese políbila a Al musel Deede zakrýt pusu rukou.
"Jdem zpátky," zašeptal a opatrně a nenápadně ji odtáhl zpět do hradu. Oba však měli pocit, že i kdyby prošli těsně vedle nich, nezaregistrovali by to.
"Budeme se ještě vracet na ples?" zeptala se Deede s předstíraných strachem v hlasu.
"Samozřejmě," usmál se na ni ďábelsky Al a ona se jen s utrápeným obličejem nechala táhnout. Albus ji ale příjemně překvapil, protože vzal jen další dvě lahve máslového ležáku a zamířili pryč.
"Kam teď?" zeptala se Deede, jakmile se dostaly pryč od hluku, který vydávala známá kapela Sudičky (s novými a mladšími členy:D)
"No, ven už nemůžeme a jsou skoro dvě hodiny v noci, takže ve společence už nikdo nebude."
"Výborně!" zajásala Deede a už myslela na měkká křesla, oheň v krbu a vyzuté boty. "Jdeme," zavelela rázně a skoro se k Nebelvírské věži rozběhla, takže jí Al málem nestačil.
***
"Klidná společenská místnost. To se vážně jen tak nevidí," řekla Deede a spokojeně se uvelebila v křesle. Al se tvářil jako spokojené štěně a ani nic neříkal.
"O co se to snažíš Ale?" zeptala se ho Deede po chvilce spokojeného myšlení, ve které si musela sundat nepohodlné boty a promnout si opuchlé nohy.
"Nechápu," odvětil Al a otevřel svoje zelené oči.
"S Beth," usmála se na něj Deede a sledovala, jak zrudnul.
"Přeháním to, co?" Podíval se na ni opatrně.
"Poradila ti Bab, co?"
Jen přikývl.
"Beth je chudák úplně mimo a pravděpodobně přemýšlí, co s tebou Bab udělala, že se chováš tak podezřele. Nic nesmíš přehánět."
"Vždyť zas tolik nepřeháním."
"Vůbec ne," řekla Deede ironicky a potom ho napodobila, "Dneska nebudu dělat domácí úkoly. Už se na tu školu vykašlu, je k ničemu a možná bych mohl Jamesovi vzít neviditelný plášť a vydat se dneska do Zapovězeného lesa." Oba se rozesmáli.
"No dobře, to jsem trochu přehnal," uznal.
"Trochu? Vždyť jsi se rozvalil tady na gauč vedle ní a z ničeho nic to začal říkat. Musela si myslet, že ses zbláznil." Al do Deede štouchl.
"Jen se snažím."
"Až moc. Brzdi. Beth si takhle nezískáš a je jí teprve třináct."
"To začíná znít jako ochranná řeč straší setry," zasmál se Al.
"Až časem," řekla Deede s úsměvem na rtech a začala se zvedat.
"Jdu spát," oznámila mu a zvedla svoje boty, načež se vydala k dívčím ložnicím.
"Dobrou noc," zavolal za ní.
"Dobrou."

V ložnici čtvrtých ročníků ještě nikdo nebyl, a tak se Deede spokojeně zabarikádovala v koupelně a radovala se, že nemá omezený čas. Šla si lehnout až kolem třetí, kdy přišla otrávená Tracy. Celý večer totiž strávila u stolu s pitím a pozorovala svůj doprovod, jak do sebe hází jednoho panáka za druhým (učitelé okolo půlnoci vymizeli - kromě Sommerse).
***
Druhý den začal Al s novu balící technikou na Beth a většina lidí začínala kupit své věci do zavazadel. Na prázdniny se totiž odjíždělo následující den, a tak se zrušil i pondělní rozvrh.

"To je leháro," rozvalila se Bab spokojeně na křesle v společence.
"Konečně nemáme žádný úkoly. Je to děsně únavný," ozval se Al a nejistě pokukoval po Deede, která si ale jen vyměnila pohled s Bab, načež se obě otočily, aby se nerozesmály. Al otráveně protočil oči.
"Tak co bráško?" ozval se za nimi Jamesův hlas, "Taktika funguje?" A provokativně pozvedl obočí. Al zrudnul a pokusil se po něm hodit kalamář. Paralelně s tím Lily zaječela, protože nepatřil nikomu jinému než jí.
"Nepůjdeme ven?" zeptala se Rose a s nadšením pozorovala padající vločky sněhu za oknem.
"Jasně," vyskočily okamžitě Deede s Beth. Bab by se raději povalovala, ale početní převaha ji převalila přes pohovku.
"Vždyť je tam taková zima, že by tam nastydl i lední medvěd," reptala Bab, ale poslušně se šla nahoru obléknout.
Venku nebyla taková zima, jak říkala Bab, ale nastydnout se tam rozhodně dalo. Proto byly holky rády, že si oblékly zimní bundy (Deede, Beth, Bab), v případě Bab a Deede džíny (Měly v plánu vypařít se k Hagridovi.
Koulovačka byla v plném proudu.
"Pozor Beth!" snažil se ji varovat Al před letící koulí, kterou po ní vyslal James. Pozdě! Trefil Beth přímo do obličeje. Uprostřed toho humbuku se Bab a Deede raději vydaly k Hagridovi, ale nikdo to nezaregistroval. Po půl hodině se otevřely dveře Hagridovy hájenky a dovnitř se nahrnuli ostatní. Beth vešla jako poslední, takže se Al posunul, aby jí uvolnil místo vedle sebe na Hagridově obrovské židli. K tomu měl jedinou poznámku Hugo.
"Jsi nenápadnej jak bagr v koupelně," posmíval se. Všichni se zasmály a Al jako obvykle zrudl.
"Vemte si sušenky," nabídl jim radši Hagrid, ale úsměv na jeho vousaté tváři nešlo přehlédnout. Sestry se po nich nadšeně vrhly, ale jakmile spatřily vyděšené pohledy ostatních, raději slušně odmítly.
***
"Deede vstávej!" probudil nejstarší ze sester hlas Beth, načež z ní Bab strhla peřinu.
"Buďte zticha," zamumlala otráveně Rose zpod peřin. Deede něco mrmlala a když jí Beth
začala skákat po posteli, nasupeně do ní kopla, takže se Beth rozplácla do hromady dárků
jako žába.
"Jůů, to je hezký," řekla Beth, když z Deedeiny hromady dárků vytáhla džínovou sukni. Zrzka překvapeně zamrkala a zírala na dárek, který měla její sestra v ruce.
"Od koho je?" zeptala se zvědavě Deede a zbožně sukni sledovala. Bab dostala záchvat smíchu, čímž probrala Rose, které na hlavě vzniklo velké ptačí hnízdo, protože si před spaním nevyfoukala vlasy.
"Ode mě," usmála se samolibě Beth.
"Pila něco?" Deede se s otázkou obrátila na Bab.
"Co já vim tak jenom vodu," pokrčila rameny brunetka a posadila s k Deede na postel.
"Bez k?" ujišťovala se Rose a pozorovala bláznivě se hihňající Beth sedící uprostřed balícího papíru. Do pokoje vešla Lily.
"Doufejme," odpověděla na Rosinu otázku.
"Bab co to máš na sobě?" zeptala se sestry Deede.
"Novou mikinu," pochlubila se Bab, "Od rodičů. Beth má taky jednu." A skutečně. Obě dvojčata na sobě měla mikinu značky Bench. Bab modrou a Beth hnědou. Deede se s nadšením vrhla na dárek zabalený v obyčejném zeleném papíru. Jejich rodiče používali převážně tenhle, takže poznala, že dárek je od nich. Barva její mikiny byla stejná jako Babina, jen měla jiný střih.Ale neoblékla si ji, protože věděla, že by se upekla. Po vybalování dárků, které se neobešlo bez častých nadšených výkřiků, se odebraly do společenské místnosti. Nikdo tam nebyl. Přes prázdniny v Bradavicích nezůstali téměř žádní studenti. V Nebelvíru zbyli jen dva prvňáci, jeden sedmák a Susan Dursleyová - nejnormálnější z KLiSniček. Holky už byly skoro u obrazu, aby si došly na snídani, když v tom se z chlapeckých ložnic ozval nadšený smích. V další vteřině vtrhl do místnosti Hugo a v ruce držel věc nápadně podobnou plyšovému medvídkovi. Za ním tam vtrhl James a pokoušel se Huga dohonit.
"Dej to sem," zařval na něj James.
"Ale kdepak Jamesíku," zapředl Hugo. Holky je pobaveně sledovaly.
"Co se stalo?" zeptala se konečně Beth po chvilce sledování jejich zápasení.
"Vzal jsem mu dáreček od Melissy," posmíval se Hugo a ukázal jim plyšového míšu s nápisem I LOVE YOU.
"Wow," okomentovaly to Deede a Lily, které si z Jamese kvůli Melisse utahovaly nejvíc.
"Cos jí dal na oplátku. Doufejme, že minimálně dvakrát většího. To by totiž byl vážně symbol pravé lásky," usmála se poťouchle Lil.
"Náhodou jsem jí koupil náušnice," pochlubil se Jimmy hrdě.
"Už jste si vybalili všechny dárky?" zeptala se Rose, aby změnila téma.
"Ne," zakroutili hlavou kluci. "A vy?"
"Ještě nám jich tam pár zbývá. Mysleli jsme, že ty, které si dáváme navzájem bysme mohli rozbalit až spolu po snídani," sdělila jim Bab plán, který vymyslela Deede při rozbalování.
"Jasně, klidně," souhlasil Hugo a v tu chvíli mu James vytrhl z ruky onoho méďu, takže upalovali nahoru do ložnice. Holky se zatím vydaly na snídani, kam po dvaceti minutách přiběhli i uřícení kluci. Všichni na sobě měli svetry od Molly Weasleyové (tradice trvá:D). U učitelského stolu chyběla jen profesorka Daivová, ale těch pár zbylých studentů to vážně nemrzelo. V síni byly jen dva stoly, kam se studenti rozprostřeli. Melissa se okamžitě nalepila na Jamese i na uších měla náušnice od něj, jak se pochlubila všem přítomným.
Překvapivě byly vážně pěkné - zlaté s jemnými růžovými kytičkami. James se vážně snažil. To
ovšem neplatilo o dárkách pro ostatní. Holkám každé daroval oční stínky, více či méně se nehodící
barvy. Klukům dal CDčka jejich oblíbených skupin.
"To's to vážně odhadl, bráško," ušklíbla se Lily na modré stíny. Ne, že by modrou nenosila, ale nalíčit
si modré stíny jí většinou dělalo problém, protože vždycky vypadala jako kdyby měla dva monokly.
"Ukaž," řekla Rose a natáhla se, aby si od ní modré stíny vzala. "Tumáš," natáhla k ní ruku s vlastními,
světle šedými. Nakonec to dopadlo tak, že si ještě Deede prohodila stíny s Beth (Deede totiž měla
hnědé a beth světle zelené). U jediné Bab se James s bledě modrými stíny trefil.
Pak přišly na řadu dárky od Rose.Ta měla dárky nejspíš nejvíce promyšlené - Lily dala tílko , Bab sukni (ze které měla paradoxně radost,
protože sukně nenosila).
Deede dostala tmavě modré tepláčky a Beth krásnou,
tmavě modrou halenku. Jamesovi dala balíček od Taškáře
doplněný sladkostmi
z medového ráje, Alovi gel na vlasy (nikdo kromě těch dvou nechápal proč, protože vlasy se Alovi
ježily i bez podobných přípravků) a svému bratříčkovi darovala
světle modré
boxerky (měl z nich z daleka největší radost).
"Jo s nahotinkama," ušklíbl se James poťouchle.
Pak přišla na řadu Deede. Pro své sestry měla přívěsky, dohromady s Bab
darovaly Albusovi album Bethiných fotek z doby, kdy byla ještě malá, Hugovi knihu Etikety (všichni
čekali, že na to něco řekne, on se ale stále samolibě usmíval), Lily darovaly sestry všech sedm knih
Letopisů
Narnie (měla z nich obrovskou radost, už o nich slyšela, ale rodiče je nemohli nikde sehnat),
James také dostal společný dárek od Downeyových, a to panenku
Barbie
oblečku Supermana, která
vypadala trochu jak Melissa. Jenom ty náušnice jí chyběly. Pro Rose měla overal.
Albus se o svých dárcích bavil s Lily, takže to nedopadlo zas tak hrozně. Beth dal řetízek

a
Deede s Bab každé tričko.
Lily od něj měla diář a Rose dostala nějaký tělový krém ( Alovi prý
strašně voněl, takže jí ho vzít prostě musel). Hugovi s Jamesem dal CDčka.
Lily měla pro dvojčata s Deede tílka. Pro Bab bílo-zelené s nápisem Smile, pro
Deede zeleno-oranžové s nápisem Hope a pro Beth červené s nápisem Peace. Když to Bab s Deede viděly, málem se o ně pokusil infarkt.
"Seš si jistá?" zeptala se Bab s povytaženým obočím.
"Oni už jiný neměli, a tak…" Lily se zatvářila nervózně, ale Beth ji objala a začali se vybalovat další.
Jamesovi koupila novou peněženku a Alovi brýle. Jako jediná se odvážila dát Rose nějakou kosmetiku (kromě Alovýho krému, a ten se nepočítá ;)). Pro Huga měla 'Příručku pro provokatéry' (jeho druhý nejoblíbenější dárek po spoďárách od ségry).
 Beth dala Albusovi knížku o mudlovské historii Velké Británie, Hugo dostal taky knížku (Encyklopedii Zvířat), Deede měla od Beth již zmiňovanou sukni, Rose sluneční brýle a svému
dvojčeti dala růžové pyžamko.
 Bab dala Hugovi hrníček, který polil každého, kdo se z něj pokusil napít, Rose pyžamo, Beth džínové šaty  a Deede dala klobouk.
Teď Hugovy dárky - Deede dostala knihu 'Jak odhadnout kluka na první pohled' (teď všichni
pochopili, proč se smál etiketě). Bab s Beth dostaly náramky a čokoládu. Rose od bratra
také dostala spodní prádlo, Lily dostala barevné podkolenky. Jamesovi dal propisku, která pokaždé, když se s ní někdo pokusil psát vystříkla do okolí smradlavý svinstvo a Alovi dal podepsaný plakát jeho nejoblíbenějšího famfrpálového družstva.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nejlepší ze sester Downeyových?(Jiná realita - povídka)

Alexandra Dylan (Deede) 39% (16)
Elizabeth Nataly 48.8% (20)
Barbora Emma 12.2% (5)

Komentáře

1 Maggie Maggie | Web | 16. září 2010 v 19:12 | Reagovat

super super super počtení!!! jen tak dál děvčata vážně moc povedená a jsem zvědavá jak to dopadne s Alem a Beth!!! :D kdy bude další?? :) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama