me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

Prostě jsem musela

27. srpna 2010 v 1:10 | Lexie |  Co mě napadne
Ano, jsem strašná, ale myslím, že jsem prostě jenom potřebovala takovou duševní jistotu, že se nemusím o nic starat a že nemusím psát kapitoly. Byl to příjemný oddych nemyslet na blog, lae chybí mi to. Byl to zbytečný odpočinek vážně. Prostě jsem vůbec nemusela měsíc psát a vyšlo by to nastejno, ale takhle se ode mě přinejmenším nic neočekávalo. Musíte si myslet, že jsem blázen a já se vám nedivím. Nevím, co víc dodat. Opět začnu psát. Asi ne zrovna pravidelně, ale začnu.

Ještě pro vás mám ale jedno zklamání (určitě vás to bude příííííšerně mrzet!). Zítra odjíždím do Francie na dva týdny. Když budu mít štěstí, tak se vrátím až dvanáctého září. Znamená to, že do školy přijdu o hezkých pár dní dýl. Ani nevíte, jak mě ta představa těší. Procházím se po Nice, Sant Tropez a Cannes, zatímco mí spolužáci trčí ve školní budově, která do prvního září určitě neshoří. Ach, to jsem ale zlomyslná co? A vůbec mi to nevadí.

Tak si užívejte školy:D
Vaše vrácená (to víte v jednu v noci mi to už nemyslí, proto tak divné slovo) Lexie
Určitě jsem s tim opět strašně otravná, ale kdokoliv se na tohle video zatím podíval, tak se nakazil touhle písničkou a strašně se mu líbilo, přesto, že někteří nevěděli o co vůbec jde:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejlepší z dětí trojice (Harry, Ron, Hermiona)?

Albus Potter 32.3% (10)
James Potter 32.3% (10)
Lily Potter 9.7% (3)
Rose Weasley 9.7% (3)
Hugo Weasley 16.1% (5)

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 27. srpna 2010 v 8:56 | Reagovat

Já se zblázním....
MY (mluvím za celou naši třídu) si to s tebou vyřídíme!

2 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 27. srpna 2010 v 8:56 | Reagovat

jo byly... a přismahly se jenom trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama