me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

Překvapení dne aneb jak jsme se vydali na Eclipse

30. června 2010 v 20:34 | Lexie |  Filmy a herci
Vážně, těch překvapení bylo několik. Vyjdu ven z domu v kraťáskách a tílku. Celý den na obloze ani mráček a hic. Blížíme se k zastávce (se čtyřmy kamarádkami) a začne foukat příšerný vítr, takže si všechny nasadíme brýle, aby nám nespadlo nic do oka (stejně pozdě:D). Potom se začneme něčemu šíleně smát (už netušim čemu) a běžíme na trolejbus, který nám asi ujede (neujelxD). Přitom Betty volá táta a ona ho přes náš křik samozřejmě neslyší, takže to típne. Následuje řada událostí. Z předpokládaného slunečného dne se stal den deště a větru. Vystoupíme z trolejbusu a zjistíme, že trochu kape. Jdeme se schovat pod stříšku a čekáme na trolejbus číslo dvě (přijel přibližně za půl hodiny). Začal příšerný slejvák a ocitly jsme se přímo ve středu bouře (ty jo, to z ní jako z hororu). Do toho nám volají hysteričtí rodiče a my se je snažíme přesvědčit, že jsme v pořádku. Dorazíme do kina kompletně promočené, přičemž já a Bonbooonek jsme jely v kraťasech.

A teď už k filmu.
Byla jsem vážně, vážně překvapena. Ani nevím, co jsem od toho čekala, ale tohle to rozhodně nebylo. Pointa stejně nudná jako obvykle, ale scénář byl myslím tak akorát. Někdy vtipný a někdy vážný, ale v závěru vlastně vážně dobrý. Robert Pattinson mě překvapil tím, jak tam vypadal skvěle a hrát taky umí (díky bohu). Kristen mě taky mile překvapila (kromě toho koberce na hlavě) a Taylor byl vážně dobrý kromě jedné scény. Vlastně si nemůžu nanic stěžovat protože to bylo nad očekávání dobré:D. Film ubíhal rychle a trapných částí přitažených za vlasy tam bylo minimum. Byla jsem ráda, že tam mluví taky někdo jiný než Edward, Bella a Jacob, mělo to spád a flashbacky byly skvělé. Konečně tam všichni vypadali jako upíři (už bylo vážně načase) a bojové scény byly výborně udělané. Takže shrnutí - zápletka: nic duchaplného, ale pořád je to Twilight saga tak co jsem čekala
                                     - film: z objektivního hlediska vážně povedený:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | 30. června 2010 v 20:54 | Reagovat

V podstatě souhlasím :D
Co takhle jít na skype?

2 Nel-ly Nel-ly | Web | 1. července 2010 v 22:18 | Reagovat

:D v neděli... lístky máme /dokonce/ lidi jsou magoři, objednávala jsem to asi v jednu odpoledne, opakuju na neděli a už tam byli vybraný nějaký místa.. chci to vidět :D zatím jsme s kámoškou byly na obou dílech, pro tu pr-zábavu, protože já ty filmy miluju, je to nejlepší dávka smíchu, takže předpokládám, že všichni můžou čekat můj "nobjektivní" názor :)
každopádně, slejvák vám vlastně závidim, já na něj čekám od včerejška a nic :-/ každopádně koukám, že se všechny znáte :-O můj "románek" s blogem je naprosto tajný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama