me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

Co bude dál...

10. května 2010 v 15:40 | Lexie |  Co mě napadne
Napadlo mě, že bych vám mohla dát trochu vědět o tom, co se tady v dalších dnech bude dít. Nevím kolik sem chodí lidí, díky malému počtu komentářů (vím, že si stěžuju, ale bylo by vážně milé někdy nějaký zanechat), ale pár informací by se té menšině možná hodilo.
Jak to vypadá s povídkami:
Jiná realita - Píše se. Jsme na dobrý cestě. Dokonce si i troufám říct, že tahle kapitola bude za něco stát. Bude tam dost vtipu i děje a pokud toho Beth napíše hodně, tak by se to mohlo ještě zdokonalit.
Choose your way - Dvanáctá kapitola je rozepsána. Většina posledních kapitol měla tak dvě, tři stránky ve wordu, ale jelikož dvanáctá bude plná událostí a zlomů a já ji nechci rozdělit na dvě části, tak bude pravděpodobně velmi dlouhá. Už mám téměř tři stránky ve wordu a ještě je toho dost v plánu, takže se těšte. Problém je ten, že potom nevím, co dál. Mám to jakž takž naplánované, ale další v dalším ději mám celkem mezery, takže pokud mě tzv. nepolíbí múza, tak si na další kapitoly budete muset chvíli počkat.
Možná se nic nezmění - POZASTAVUJI! Celý příběh mám sice vymyšlený, ale nejdřív se chci věnovat Jiné realitě a Choose your way. Až budou obě dokončené, tak se pustím do téhle.
Change of my life - Ta už je pozastavená dávno a nevím jestli v ní vůbec ještě budu pokračovat, ale myslím, že ano, i když pravděpodobně za dlouho.

Další informace:
Netuším, jak to tady teď bude. Ve škole se to za chvíli začne rozjíždět, takže články a kapitoly moc přibívat nebudou, ale jak se znam, tak to tak možná nebude. Jsem děsnej flákač. Třeba teĎ bych se měla učit na chemii, kterou absolutně nechápu, ale nedokážu se k tomu dokopat.
Mimo to mám napsanou jednu jednorázovku. Budu přemýšlet jestli ji vůbec uveřejním, protože je taková o ničem a hodně krátká, ale uvidíme.

Potřebovala jsem se trošku vypovídat, ale už mizím, aby jste se z mých řečí nezbláznily.

Vaše Lexie

the way
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 13. května 2010 v 21:37 | Reagovat

První komentář :D chachá :D Víkend mi máma odsouhlasila a s 4.kapitolou... řekněme, že jsem ji ještě nedodělala... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama