me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

Easter

5. dubna 2010 v 10:57 | Lexie |  Co mě napadne
Ano, je to tady. Velikonoční pondělí. Jsem si jistá, že letos určitě neuschnu, přesto, že jsem se úspěšně vyhla téměř všem velikonočním zvykům. Abyste rozumněli - nemám ráda roládu, bochánků mám plné zuby, protože u nás se nedělají jen na Velikonoce, ale teta je peče každý měsíc, z obarvených vajíček se mi dělá šoufl, takže v závěru mám Velikonoce ráda jen kvůli prázdninám. Nevím co je tak skvěle tradičního na tom, že nás kluci ztřískají proutkama z vrby. No nic, to bylo jen takové vylévání mých pocitů, mimochodem velmi zkrácené. Zítra nejdu do školy, ale odjíždím na dějepisný výlet, jak jste se už jistě dočetli pokud chodíte na blog k Bonboonkovi. Moje kamarádka se kterou jsem měla dnes všechno připravovat a organizovat onemocněla, takže mám vážně výbornou náladu. Budu muset sama vymyslet scénář k barokní divadelní hře, kterou snad vymyslí ona a sestavit program divadla - skvělé ne. Naštěstí udělá alespoň koncerty - teda doufám. Alespoň mám naději, že mi kamarádka, která se mnou vůbec nechodí na stejnou školu a nic o tom neví přijde pomoct. Strávíme tedy krásné dva dny v Jindřichovicích.
Jindřichovice
Krása co. Ne, já se tam vážně těšim, jenom nevím, kdy stihneme tu hru nacvičit. Asi ve vlaku no. Navíc hned den po příjezdu píšeme test z Biologie, takže se asi budu muset učit tam - paráda ne?

A teď k povídkám:
Jiná realita - Vážně netuším, kdy bude pokračování, protože nám trvá dlouho než se sejdeme a máme čas. Navíc je psaní doprovázeno častými výměnami názorů a jeden odstavec nám trvá přibližně hodinu:D.
Choose your way - Mám první odstavec a nějak mi nejde posunout se dál. Jestli mě dnes chytne múza, tak bude možná i dneska. Jestli ne, tak pravděpodobně až za týden.
Možná se nic nezmění - Já vím, že tuhle povídku nečtete a ani se vám nedivím. Přesto, ale musím s potěšením oznámit, že druhá kapitola se už blíží. Pomalu, ale jistě.
Change of my life - Taky ne příliš oblíbená povídka, ale kdyby náhodou, tak jsem se už dokopala k napsání jedné stránky. Je to sice takové nemastné neslané, ale možná by z toho mohlo něco být, ale až tak přístí víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kašel nabo rýma?

kašel 59.1% (13)
rýma 40.9% (9)

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 5. dubna 2010 v 11:12 | Reagovat

Tu Bětku jednou ušlapu!

2 Lexie Lexie | 5. dubna 2010 v 11:16 | Reagovat

[1]: čekala jsem delší kometář, ale budiž. tohle je stručný a výstižný :-D

3 Nel-ly Nel-ly | Web | 5. dubna 2010 v 18:45 | Reagovat

Voni sou velikonoce, jo? No jo, v televizi jsou pohádky :D jediný, díky čemu jsem si jich všimla... ale ty tradice ti možná i z části závidim, u nás vlkastně ani neni nikdo doma, takže zas nic :D a já každopádně uschnu
A teda s tim psaním, informovat o jednom odstavci, to by tě měli kuchnout :D člověk se tu těší, že už konečně uvidí další kapitolu a on jeden odstaveec, to zas budu čekat... :D jéé, tohle mi nedělejte

4 Betty Betty | 5. dubna 2010 v 20:22 | Reagovat

[1]:

[2]: Nikdo mě šlapat nebude, já za to nemůžu. mam to z toho jak jsem byla s tebou(Lexie) venku jenom v tričku :-D
navíc mě štve že zase přijdu o další školní akci
užijte si to

5 Lexie Lexie | 5. dubna 2010 v 20:38 | Reagovat

[3]: no jo no, já jsem taková strašně milá osůbka

[4]: to teda užijem :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama