me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

Nine

7. března 2010 v 21:17 | Lexie |  Filmy a herci
OMG! Já vlastně ani nevím, co říct tak proč sem sakra píšu nějaký svoje debilní nazory, který nemaj hlavu ani patu. Radši nečtěte dál.

Před hodinou jsem vyšla z kina se zvláštním pocitem. Když jsem viděla Chicago něco ve mně zůstalo, něco, co se mnou neslo dlouhou dobu, stejně jako filmy, které jsem viděla v posledních dnech(Čokoláda a Žena ve vodě), ale tady nic. V podstatě to bylo úžasné, vážně skvostné. Písničky, hudba, choreografie, dialogy, pointa - DOKONALÉ, ale to NĚCO tam pro mě nebylo. Velmi mě zklamala Penélope Cruz, protože mně vážně nezaujala. Naopak Fergie byla naprosto skvělá, stejně jako Marion Cotillard a Judi Dench. Kate Hudson a Nicole Kidman byly dobré, Sophia Loren tam hrála mrtvou, tekže žádný zázrak a Penélope - no zkrátka nic moc. Daniel Day-Lewis mi silně připomínal Roberta Downeyho Jr., takže byl jedím slovem úžasný. I přes ty všechny klady to byl prostě film, který ve mně nic nezanechal, kromě písničky Be Italian, kterou jsem si vážně oblíbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

James vs. Remus

James 50% (24)
Remus 50% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama