me
fl
povidky
jednorazovky
filmy a tdEvery time you have the first person through a door that has been closed before, it makes that much easier for people behind.

Prolog

27. února 2010 v 8:42 | Lexie |  Možná se nic nezmění
Já obvykle prology nepíšu, ale tentokrát jsem udělala vyjímku. Ani nevím jestli je to napsané dobře, jestli takhle prology mají vypadat, ale co.
Celá tehle povídka bude věnována pouze mojí kamarádce Bab....


Moje jméno je Anna Telinová a je mi 14 let.
Bylo 1. září. Měla jsem nastoupit do čtvrtého ročníku Církevního gymnázia v Plzni. Do školy jsem se z jedné strany moc těšila. Zejména na kamarádky, na Janu a Alžbětu. Moc mi chyběly. Potom jsem ale myšlenkami přelétla zase k Harrymu Pottrovi a všem těm povídkám, na kterých jsem byla závislá. Často jsem i čítávala, jak se někdo z obyčejných lidí dostal do Bradavic a nakonec z toho ani nebyl šťastný, protože mu chyběla rodina. Taky jsem se tam chtěla dostat, ale ne tak, abych se nemohla nikdy vrátit. Přemýšlela jak bych si to tam užívala. Tak strašně bych tam chtěla. Hlavně do doby Pobertů, poznat Siriuse, Jamese, Remuse a Lily. I Snape mě strašně zajímal a vůbec celý jejich život.
Pomalu jsem se zvedla od stolu, lokla si pomerančového džusu a šla se učesat. Svázala jsem si svoje neposlušné zrzavé vlasy do culíku, ze kterého mi stejně padaly prameny vlasů, až na to, že to vůbec nebylo elegantní nebo hezké. Vypadala jsem šíleně jako vždy. Rychle jsem si vyčistila zuby a radši jsem se ani nelíčila, protože to neumím. Zapnula jsem si teplejší mikinu hodila jednoduchou tašku přes rameno a vyšla ze dveří našeho bytu. Jako vždy jsem se rychle rozběhla po schodech dolů. Z předposledního vždycky skáču, mám to jako příjemný začátek do nového dne, ale tentokrát se mi nepodařilo udržet rovnováhu a padala jsem na záda. Hlavou jsem se bouchla o schod a před očima se mi setmělo.
Padala jsem do hlubin. Všude kolem mě byla jen tma. Snažila jsem se zahlédnout světlo, křičela jsem ať mi někdo pomůže, ale nic. Najednou jsem se probudila…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čokoládová nebo vanilková zmrzlina?

Čokoládová 47.1% (24)
Vanilková 41.2% (21)
obě 11.8% (6)

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 11. dubna 2010 v 15:53 | Reagovat

Janu? Jakou Janu? Seznámíš mě s ní?

2 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 11. dubna 2010 v 15:54 | Reagovat

A díky za věnování!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama